Hakkımızda
hakkımızda1998 'den beri Avrupa piyasasında Titanyum ürünleri satmakta ve Titanyum dövme parçalar üretmekte olan anlaşmalı olduğumuz firma ile başlangıçta ve geçici bir süre Avrupa'daki tesiste , ileride de Ülkemizde kendi imkanlarımızla;

Numune veya detayını ; Projesini vereceğiniz , ihtiyaç duyduğunuz titanyum parçaları işlenmiş şekilde , miktarı ne olursa olsun temin ve teslime amadeyiz.

Firmamız Endüstiryel ve Medikal Alanlarda her türlü titanyum malzeme, Titanyum, Sac, Çubuk, Tel, Civata, Somun gibi ürünlerin yanısıra; ihtiyaç duyulan dövme parçaların, projeye ve numuneye uygun üretiminde faaliyet göstermektedir.

Prensip , Kalite, Güven, Sürekli İyileştirme ve Doğruluk ilkelerinden vazgeçmeden işi hatasız ve en hızlı şekilde tamamlayarak müşteri beklentilerini her zaman eksiksiz karşılamayı, sektöründe ve kalitede lider olmayı hedeflemektedir.

Sektörün öncü kuruluşlarından biri olma yolunda atmış olduğumuz adımların etkili sonuçlar vermesi büyüyen bir firma olarak sektörde Timet Titanyum olarak bizi bulunduğumuz faaliyet alanında lider konuma getirmiştir. Müşteri memnuniyetinin bilincinde olarak müşteri odaklı çalışmalarımızı daha üst seviyeye taşımak için daha çok çalışmaktayız.
 
Ürünlerimiz
Titanyum Monel Çelik
A350 LF2 Çelik Hastelloy
Inkonel  
Yeni Web Sitemiz Yayında..
Anasayfa Site Haritası  İletişim  Bilgilendirme
Web Tasarım & Hosting
Atak Teknoloji